Computer Launcher

12.9

4.3

4

Android akıllı telefonunuz için bir PC arayüzü

87.5k

Bu uygulamayı oyla

Computer Launcher, akıllı telefonunuzun arayüzünü tamamen değiştiren ve Windows 10'un bulunduğu bilgisayarın görünümü kazandıran bir Android başlatıcısıdır. Etkisi oldukça şaşırtıcıdır! Bir başlat düğmesi, bildirim merkeziniz, ekranın sağ alt köşesindeki saat vb. mevcuttur.

Başlat düğmesini kullanarak yüklediğiniz tüm uygulamalara ve ayrıca başlatıcı yapılandırma seçeneklerine ve aygıtı kapatmak veya yeniden başlatmak için kullanılan düğmeye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Computer Launcher'ın en iyi özelliği, yalnızca ana ekranı etkilemez; klasik 'Bilgisayarım' bölümünün tam bir kopyasına dönüşen dosya yöneticisini de değiştirir. Bu bölümü, Android'inizdeki tüm dosyalara hızlı ve rahat bir şekilde erişmek için kullanabilirsiniz. Ve hayal edebildiğiniz gibi, Windows ile elinizden gelen herhangi bir işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Computer Launcher, geleneksel başlatıcınıza mükemmel bir alternatiftir çünkü alıştığınızdan daha farklı bir deneyim sunar. Akıllı telefonlarında bile Windows kullanıyormuş gibi hissetmek isteyenler için idealdir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X